В опозиції назвали Попеску маніпулятором

Четвер, 24 січня 2013, 08:10

Член делегації парламенту в ПАРЄ Володимир Ар’єв називає маніпуляцією заяву депутата від ПР Івана Попеску про те, що українській опозиції не вдалося схилити на свій бік Раду Європи у питанні про політв'язнів.

Про це він написав у своєму  Facebook

"Увага! Маніпуляція та брехня від ПР. Обидва питання, розглядалися, стосувалися Азербайджану, в обох є згадка про політичних в'язнів. Різниця лише в тому що ПАРЄ надала перевагу резолюції Моніторингового комітету ПАРЄ, яка чітко вказує на наявність політв'язнів в Азербайджані", - написав він.

"Другий проект резолюції був від депутата Бундестагу. Його не підтримали. Тому ніякої відмови не було - регіонали тут програли все і намагаються зробити хороше обличчя при поганій грі", - зазначив Ар’єв.

Автором відхиленого документу щодо політв’язнів в Азербайджані був доповідач ПАРЄ Крістоф Штрассер. Він курує питання політв’язнів. З усієї української делегації за цю резолюцію проголосував лише представник УДАРу Павло Рябікін.

Між тим у підтриманій доповіді моніторингового комітету щодо виконання зобов'язань, взятих перед Радою Європи, також згадуються політв’язні.

Зокрема ПАРЄ закликала Азербайджан  переглянути справи правозахисників, активістів та журналістів та вжити всіх заходів для звільнення тих з них, чиє ув’язнення має сумнівні законні підстави.

Крім того, у резолюції закликають азербайджанський уряд "звільнити політичних в’язнів, чий стан здоров’я викликає занепокоєння".

Раніше Попеску заявив, що Українській опозиції не вдалося схилити на свій бік Раду Європи, піднімаючи питання про політв'язнів.

"Наміри нашої опозиції голосно заявити про політв'язнів, не знайшли у Раді Європи підтвердження і підтримки", - заявляв політик.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування