Рибак наказав у Макіївці пишатися, що країну очолює їхній земляк

П'ятниця, 25 січня 2013, 11:25

Спікер Верховної ради Володимир Рибак упевнений, що жителі Донбасу повинні пишатися, що країну очолює їхній земляк.

Про це спікер сказав в п'ятницю студентам Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) в Макіївці, повідомляє "ОстроВ".

"Нам потрібно пишатися, що представник Донбасу наш земляк сьогодні очолює 45 мільйонну країну - це Віктор Федорович Янукович", - сказав Рибак.

"У 2005 році прийшли нові керівники, вони дивилися на Донбас - я свідок цьому - вони говорили, що Донбас для України нічого не вартує, Донбас треба колючим дротом обнести. Вони забули, що Донбас 25 відсотків …внутрішнього валового продукту випускає. І цього ми ніколи не повинні забувати ", - заявив Рибак.

Спікер зазначив, що коли Янукович став президентом, то запропонував програму модернізації країни, що охоплює два десятки напрямків, які потребують змін.

"Так далі наші люди, жителі України, жити не можуть ... Треба змінювати ситуацію", - сказав спікер ВРУ.

Він також зазначив, що президент взяв на себе повноваження виконавчої влади. "Йому було б набагато простіше подивитися на попереднього президента і прем'єра. Там вони літаки крали один у одного, проблеми створювали один одному, а він відповідальність взяв на себе", - сказав Рибак.

Спікер ВРУ також заявив, що вперше за 20 років три гілки влади "не гризуться між собою, а вирішують проблеми країни". І при цьому Рибак висловив упевненість, що в 2015 році народ оцінить цю роботу

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...