Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Королевська показала свої дипломи про вищу освіту

П'ятниця, 25 січня 2013, 15:51

Міністерство соціальної політики надало копії документів про вищу освіту міністра соцполітики Наталії Королевської та здобуття нею наукового ступеню.

Відповідні документи надала "Українській правді" прес-служба Мінсоцполітики у відповідь на інформаційний запит.

Зокрема, Королевська має диплом про закінчення у 1997 році Східноукраїнського державного університету, отримання повної вищої освіти за фахом "менеджмент у виробничій сфері" та здобуття кваліфікації менеджера. Дублікат його датовано 8 січня 2013 року.

 
 

Також вона має диплом про перепідготовку на факультеті післядипломної освіти у Донецькій державній академії управління, згідно з яким 29 червня 2002 року Королевській присвоєно кваліфікацію "менеджер – економіст".

 

Також прес-служба надала копію диплома про присудження Королевській наукового ступеня кандидата економічних наук за фахом "економіка та управління підприємствами" (за видами економічної діяльності), датований 31 травня 2011 року.

 

Цей диплом виданий Вищою атестаційною комісією України відповідно до рішення спеціалізованої вченої ради Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на підставі "прилюдного захисту дисертації".

Як відомо, раніше депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль заявив, що Королевська нібито загубила свій диплом про вищу освіту й звернулася до міліції після призначення її міністром 24 грудня 2012 року, коли їй потрібно було подавати документи у відділ кадрів.

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля вже повідомили, що Наталія Королевська закінчила цей вуз заочно у 1997 році і їй присвоїли кваліфікацію менеджера.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування