В Україні високий рівень корупції в оборонній сфері – Transparency International

14 переглядів
Вівторок, 29 січня 2013, 11:57

Україна належить до групи країн з високим рівнем корупції у сфері оборони і оборонно-промислового комплексу.

Про це йдеться у звіті міжнародної організації з боротьби з корупцією Transparency International. 

У звіті проаналізовано 82 країни, на долю яких припало 94% глобальних військових витрат в 2011 році, що еквівалентно $ 1,6 трильйона.

Ці країни розподілили на 7 груп: від А (низький ризик корупції) до F (критичний ризик корупції). Ризики оцінювали за 77 показниками у 5 галузях: політика, фінанси, персонал, операцій і закупівлі.

Згідно зі звітом, серед країн, які мають сильні антикорупційні механізми у сфері оброни (група А), опинилися лише Німеччина і Австралія.  

Натомість у групу з дуже високим ризиком корупції (F) віднесли 9 країн – Алжир, Ангола, Камерун, Демократична Республіка Конго, Єгипет, Еритрея, Лівія, Сирія та Ємен.

A – дуже низький ризик, B – низький ризик, C – помірний ризик, D + - високий ризик, D – високий ризик, E – дуже високий ризик, F – критичний ризик

Україна разом з Боснією і Герцеговиною, Кіпром, Ізраїлем, Індією, Кенією, Кувейтом, Ліваном, Мексикою, Непалом, Сербією, Сінгапуром, Південною Африкою, Таїландом та ОАЕ потрапила до групи D+ (країни з високим рівнем корупції в оборонній сфері).

Загалом же до груп з високим рівнем корупції (D+, D, E та F) потрапили 69 % досліджуваних країн.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua