Кучма і Литвин не фігуруватимуть у вироку Пукачу - адвокат

Вівторок, 29 січня 2013, 13:03

Представник потерпілої сторони Валентина Теличенко вважає, що прізвища Володимира Литвина і Леоніда Кучми не будуть фігурувати у вироку Олексію Пукачу.

Про це вона заявила в перерві засідання Печерського суду, який оголошує вирок Пукачу.

"Вирок написаний дуже ретельно, чітко вказано, де він давав які свідчення, але суд забув повторити одне з свідчень Пукача, де він крім прізвища Кравченка, називав Литвина і Кучму", - заявила адвокат.

"Я думаю, в кінці ми побачимо, що суд скаже, що всі вказівки давав Кравченко і на цьому всі нитки до замовників обрубляться", - сказала адвокат.

Теличенко також зауважила, що протягом процесу Пукач кілька разів змінював свої свідчення.

"Спочатку він казав, що був наказ" вбити, спалити, закопати", розповідав, що вони брали каністру з бензином, а потім починає розповідати, що не хотів вбивати, а натиснув на хрящ і Гонгадзе виявився мертвим, хоча інші свідки говорять зовсім інше", - заявила Теличенко.

Вона скептично оцінила версію Пукача, що Гонгадзе був шпигуном, і він намагався отримати докази цьому.

"Зі свідчень відомо, що він закривав йому хустинкою ніс і не давав дихати. Як при цьому він міг щось говорити?" - обурилась адвокат.

"Я припускаю, що ця версія про шпигуна виникла в нього, щоб довести законність наказу убити", - сказала Теличенко.

На питання чи був тиск на суд, Теличенко сказала, що загалом задоволена роботою колегії, але не виключає, що можливо був тиск щодо визначення замовників.

Як відомо, у вівторок суд оголошує вирок Пукачу.

Суд визнав винним Пукача у вбивстві Гонгадзе і перевищенні службових повноважень.

Українська правдаpowered by lun.ua