Бондаренко пояснила, що означають її зміни в закон про інформацію

7 переглядів
Вівторок, 29 січня 2013, 17:41

Внесення змін до закону про інформацію викликано звичайною технічною помилкою, яка виникла у зв'язку з прийняттям закону про "мови".

Про це заявила Олена Бондаренко, коментуючи поданий нею в ВРУ законопроект про внесення змін до Закону "Про інформацію", повідомили в прес-службі.

"....Законопроект виправляє прикру технічну помилку, що виникла при прийнятті закону "Про основи державної мовної політики", коли із закону "Про інформацію" зникла норма про захист персональних даних", - зазначила Бондаренко.

За її словами, дана норма була внесена при розробці проекту закону "Про доступ до публічної інформації" та нової редакції закону "Про інформацію".

За інформацією прес-служби, в робочій групі зі створення цих документів тоді брали безпосередню участь представники громадських організацій, а також найбільш активні журналісти, зокрема, Єгор Соболєв, Роман Головенко, Дмитро Котляр та інші.

На переконання Бондаренко, внесення змін до закону "Про інформацію" щодо мови інформації та інформації про фізичну особу сприятиме вдосконаленню правового механізму реалізації права людини на інформацію та її захист.

 "Вважаю повідомлення про те, що нібито "...регіонали хочуть засекретити інформацію про персональні дані", є помилковими і носять провокаційний характер", - зазначила вона.

Як відомо, у понеділок повідомлялося, що в ПР пропонують засекретити дані про освіту та місце народження.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua