Суд закрив справу за фактом ДТП за участю небожа Присяжнюка

Середа, 13 лютого 2013, 17:59

Апеляційний суд закрив провадження у справі за фактом ДТП, в яке потрапив племінник Миколи Присяжнюка Роман Симонов та Арсен Бурлачук.

Таку рішення у середу виніс суддя Бець, повідомляє кореспондент "Української правди".

Суддя послався на те, що в даній справі прокуратурою відкрите кримінальне провадження і відтак він не може розглядати адміністративний позов.

Відповідну ухвалу суддя виніс за клопотанням адвоката Бурлачука.

Симонов та його адвокати наполягали на продовженні розгляду та після винесення ухвали відмовились від коментарів.

Як відомо, аварія трапилася ще в жовтні 2012 року. Небіж Миколи Присяжнюка та син заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Роман Симонов на машині Mercedes ML350 став учасником ДТП з машиною Mitsubishi Lancer, за кермом якої був киянин Арсен Бурлачук.

Міліція відмовилася порушувати справу за фактом ДТП і попередньо визнала винним Бурлачука, якого було госпіталізовано зі струсом мозку і закритою черепно-мозковою травмою.

За кілька днів після аварії Симонов знайшов свідків, які підтвердили, що небіж міністра їхав зі швидкістю 50 км/год, а от Бурлачук мчав зі швидкістю 110 км/год ще й на червоне світло.

Представники постраждалого Арсена Бурлачука стверджують, що все було абсолютно навпаки, і збирають відеозаписи із камер спостереження установ поблизу від місця аварії.

За розрахунками матері Бурлачука, на основі даних роботи світлофорів, Симонов проїхав на червоне.

Небіж Миколи Присяжнюка Роман Симонов тим часом заявляє, що обвинувачений просто не хоче платити компенсацію у розмірі 320 тисяч за нову машину. Справу про ДТП слухатимуть 21 січня в Апеляційному суді.

Українська правдаpowered by lun.ua