Янукович перестав давати інтерв’ю Коротичу, коли той послав Герман

Неділя, 17 лютого 2013, 13:18

Журналіст Віталій Коротич перестав вести телепередачі за участю президента Віктора Януковича після запитання про екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це він розповів в інтерв'ю журналу "Афіша".

За словами Коротича, він "дуже цікаво" познайомився з Януковичем. "Він (Янукович) ні з ким не хотів розмовляти, а коли зайшла мова про мене, каже - давай робити передачі. Я відповів: "Тоді так - будемо розмовляти, про що я хочу". І поговорили", - розповів журналіст.

"Було п'ять передач. Повинно було бути більше, але під час п'ятої я сказав: "Слухайте, Вікторе Федоровичу, якого біса сидить Тимошенко? До неї ж в чергу стоять посли, президенти, а вона сидить. Випустіть її! Що це таке взагалі?!" Він якось зам'явся, щось почав пояснювати... Я кажу: "Значить так, обговорюється питання, чи можна відправити на лікування в Німеччину або в Швейцарію - це важко? А то у вас люди стільки накрали, що вони можуть собі по клініці купити, всю Швейцарію!", - переказав Коротич.

За його словами, після передачі у нього виник конфлікт із тодішнім радником президента, керівником головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань адміністрації президента Ганною Герман.

"Закінчився запис, і його ця ідеологиня, помічниця з ідеології Ганна Герман, як почала волати: "Як ви не розумієте? Ви в яку політику лізете? Ви не розумієте, що ви робите!" Я послав її на хер, і з тих пір мене більше на цю передачу не запрошують", - сказав журналіст.

"Але у всіх випадках треба залишатися собою. І з Віктором Федоровичем ми дуже добре налагодили відносини, пару раз з ним вже після тих передач посиділи просто по душах, пообідали. І залишилася репутація", - додав він.powered by lun.ua