Мер Сум підказав Мірошниченку, які ще пам'ятники можна знести

162 перегляди
Неділя, 17 лютого 2013, 14:52

Мер Сум Геннадій Мінаєв підтримує знесення представниками ВО "Свобода" пам'ятника Леніну в Охтирці Сумської області.

На своїй сторінці в Facebook мер зазначив, що не підтримує діяльність нардепа від "Свободи" Ігоря Мірошниченка, "причому, іноді категорично".

"Але до його лютої ненависті до комуністів завжди буде додаватися моя люта ненависть. Тут ми, що не є, повні союзники!", - зазначив він.

"У сьогоднішніх його діях повністю з ним солідарний і навіть аплодую! На грані Закону, але він зробив праве діло! Тим більше, виконуючи указ президента України, як кажуть, на основі норм "прямої дії", - написав Мінаєв.

Він також "підказав на майбутнє", що в Сумах є ще два пам'ятники Леніну.

"Біля ДК "Хімік" в місті Суми, після правильного руйнування пам'ятника, комуняки встановили без будь-яких дозволів виконкому або навіть управління архітектури, не кажучи вже про рішення міської ради, "голову-бюст" оного ідола. Кажуть, взяли із залишків-осколків "лебединського", так само праведно зруйнованого. Так от, ніякого архітектурного значення ця "голова" не має і на балансі Сумської міської ради не значиться, так само як і "дідусь, який переїхав на Дуровщину з майдану Незалежності", - написав мер.

"Обіцяю, що мої оплески з приводу Охтирки перейдуть у бурхливі овації з приводу майбутніх двічі аналогічних подій у Сумах", - додав він.

Мінаєв також висловив думку, що "якщо держава не здатна - не може і не хоче - прибрати (демонтувати) пам'ятники тоталітарного минулого, то це дійсно не держава". "Вона в цьому випадку апріорі не може бути ні вільною, ні демократичною, а буде знову тоталітарною", - зауважив мер.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua