В готелі Ющенка можна буде відпочити вже навесні - ЗМІ

Вівторок, 19 лютого 2013, 22:06

Вже навесні у Карпатах можна буде відпочити у готелі третього президента Віктора Ющенка.

Як повідомляє "ТСН", колишній український лідер завершує будівництво котеджного містечка поблизу своєї дачі у заповідній зоні Прикарпаття.

Журналісти зустрілися з сусідами третього президента.

"Вони чекають відкриття готелю з нетерпінням - Ющенко пропонував їм там роботу", - кажуть кореспонденти.

"У заповіднику Женець поблизу села Татарів на Прикарпатті, чотири тисячі гектарів землі, в центрі якої - славетний водоспад Гук. Щоб потрапити сюди, дорослий платить 10 гривень, дитина - 5. Та для родини Ющенка і кількох його сусідів в'їзд безкоштовний", - йдеться у матеріалі.

"За шлагбаумом - рівна дорога, гори, чисте повітря. Три кілометри – і володіння Ющенка", - розповідають журналісти.

"З дороги сюди веде місток, та з нього проганяють. Місцеві жителі розповідають, уже навесні третій президент відкриє тут ресторан і котеджі для багатих туристів", - сказано в матеріалі.

Та, як раніше переконувала прес-секретар Ющенка, все це - його "шляхетний задум задля просування карпатського регіону".

"Це буде культурний центр… Це не буде закрита зона, не будуть закриті віп-будинки. Це буде частиною зеленого туризму. Туди зможуть приїхати всі, хто забажає. Там будуть гостьові будиночки. Очевидно, що там буде колиба, щоб люди могли харчуватися", - розповідала Ірина Ваннікова.

На пагорбі - сама триповерхова дача Ющенка.

"Маєток потопає посеред густих ялинок. По сусідству з ним - садиба відомого у політиці гонщика Євгена Червоненка. Три гектари землі соратники купили у старожилки Василини Мотрик ще 2003 року. Розповідати, за скільки вона продала свою нерухомість, не хоче", - кажуть журналісти.

"На головному в'їзді до маєтку Ющенка - шлагбаум, знак "Вхід заборонено" і будка охорони. Чоловік, який звідти виходить, зізнається, що працює у відомого господаря трохи більше року, та вже розчарований. Платять мало – півтори тисячі гривень на місяць", - йдеться в матеріалі.

"Від охоронця журналісти дізналися: ці гектари охороняють 6 чоловіків і три собаки. Ющенкового сусіда – Червоненка – тут вже давно не бачили, кажуть, тепер вони посварилися", - розповідають журналісти.

"Від маєтку Ющенка – три кілометри до славетного водоспаду Гук. Продавці сувенірів кажуть, що відколи Ющенко сюди переїхав, до водоспаду заасфальтували дорогу, проклали доріжки, зробили місточки", - повідомляє "ТСН".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування