Експерт: "Діалог Януковича з країною" – піар-акція

П'ятниця, 22 лютого 2013, 17:15

Телепроект "Діалог з країною" за участю президента Віктора Януковича нагадував велику піар-акцію.

Про це в коментарі "Тиждень.ua" заявив політолог Володимир Фесенко.

"Це велика піар-акція. І відповідно формат, який був запропонований, обрали найбільш зручний та оптимальний для Януковича. На відміну від Путіна чи Лукашенка, Янукович – не публічний, не любить спілкування з великою кількістю журналістів. Тобто вибрали навіть технологічно камерний формат, який би був більш зручний для Януковича", – заявив політолог.

За словами експерта, Янукович "любить контролювати процес розмови з журналістами, а не бути об’єктом інформаційних атак".

"Багато хто порівнює цей формат з тими форматами, які використовує Путін. Однак є суттєві відмінності. Для Путіна формат великих прес-конференцій – більш органічний. Вони є моноспектаклем Путіна, де він головний актор, любить імпровізацію, конфліктні ситуації. Для Януковича такий формат не дуже прийнятний. Йому зручніший формат, де можна продемонструвати свої управлінські риси", – заявив Фесенко.

Експерт навів приклад із запитанням Януковичу від пенсіонерки з Києва.

"Янукович в такій радянській манері майже грюкнув по столу і почав вимагати, щоб їй негайно допомогли. Це формат, який адекватний пострадянській політичній культурі. І самому Януковичу підходить така ментальність", – зазначив він.

Однак ефект проекту для Януковича, за словами Фесенка, буде обмежений.

"Не треба очікувати, що відразу дасть зростання популярності президенту", – додав він.

Як відомо, 22 лютого Віктор Янукович взяв участь у 4-годинному проекті "Діалог з країною". Під час "діалогу" були включення з різних регіонів країни, однак люди в основному просто дякували президенту або просили чогось для себе.

Також говорили, що людей на майданчики, звідки були включення, пропускали за списками (зокрема, на Майдан Незалежності).

Разом з тим, коли один з активістів спробував задати президенту питання про Біличанський ліс, невідомі пригрозили йому переламати ноги.powered by lun.ua