Ющенко каже, що "регіонали" не фінансували його партію

Субота, 23 лютого 2013, 15:59

Лідер партії "Наша Україна", екс-президент Віктор Ющенко заперечує, що виборча кампанія його партії на парламентських виборах в 2012 році фінансувалася Партією регіонів.

"Ми до Центральної виборчої комісії здали звіт, у нас вся кампанія безготівкова",- сказав він, відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати інформацію про те, що виборчу кампанію "Нашої України" в 2012 році фінансувала Партія регіонів, про що заявив колишній соратник Ющенка Сергій Бондарчук.

Лідер "Нашої України" зазначив, що не варто звертати увагу на подібні заяви Бондарчука, якого в суботу виключили з партії.

"Я б вам радив не реагувати на те, що буде говорити цей пан", - сказав Ющенко.

Як повідомлялося, Бондарчук заявив, що партія "Наша Україна" на виборах до Верховної Ради в 2012 році виконала технічне завдання в інтересах Партії регіонів.

"Фінансування виборчої кампанії "Нашої України" відбувалося зі штабу Партії регіонів, і це факт. Змінювалися члени окружних виборчих комісій в інтересах Партії регіонів і на членів Партії регіонів - це факт. Заміна членів дільничних комісій в інтересах Партії регіонів на членів Партії регіонів - це також факт", - заявив Бондарчук в інтерв'ю "5 каналу", яке транслювалося 22 лютого.

Парламентські вибори в Україні пройшли восени 2012 року. Партія "Наша Україна" не подолала п'ятивідсотковий бар'єр, набравши 1,11%.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування