Тимошенко і Кº підозрюють, що тепер її знімають приховані камери

Вівторок, 26 лютого 2013, 16:31

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко та її захист сумніваються, що тюремники демонтували всі відеокамери, встановлені для спостереження за нею у лікарні. 

"Прибрали камери відеоспостереження, які можна було побачити неозброєним оком, однак їх замінили на приховані відеокамери", - вважає захисник Олександр Плахотнюк, цитує сайт Тимошенко

Як відомо, президент Віктор Янукович під час "Діалогу з країною" 22 лютого, за декілька днів до проведення саміту Україна - ЄС, доручив Державній пенітенціарній службі демонтувати відеокамери у палаті Тимошенко.

Того ж дня тюремники заявили, що відеокамери демонтовані і засуджена Тимошенко повернулася до палати лікарні, де проходить реабілітацію.

Тимошенко з 8 січня проводила акцію громадянської непокори з вимогою припинити постійне відеоспостереження, забезпечити жіночий склад конвоїрів та дозволити їй реалізувати право на телефонні дзвінки. До виконання цих вимог Тимошенко відмовлялася повертатися до палати у лікарні і мешкала у кімнаті площею 4 кв м.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!