Льовочкін: Я гарантую повне невтручання в роботу журналістів

74 перегляди
Четвер, 7 лютого 2013, 17:30

Голова адміністрації президент Сергій Льовочкін передав свою частку акцій "GDF Media limited" в управління компанії.

Про це він заявив у коментарі державному агентстві Укрінформ.

"Свої акції я передав в управління GDF Media. Крім того, я виступаю за запровадження Редакційної угоди, яка б чітко відмежовувала менеджерсько-господарську функцію керівництва від творчого процесу роботи редакцій", - сказав Льовочкін.

Він повідомив, що історія придбання каналу розпочалася ще у січні 2006 року і мала декілька етапів.

"Сьогодні угода про придбання "Інтера" завершена, володіння медіа-активом приведене до зрозумілої структури, спрощено юридичний бік питання. Взагалі, український медіабізнес має бути транспарентним і зрозумілим з точки зору власності. Відкритість і прозорість - головні принципи, на яких має будуватися медіавласність", - сказав Льовочкін.

"Як людина, яка зараз належить до влади, зі свого боку, я гарантую повне невтручання в творчу роботу журналістів і медіа-менеджерів", - додав він.

Льовочкін зауважив, що виступає "категорично проти підходу, коли разом із новим власником або з новим витком політичної кар'єри акціонера відбуваються кардинальні зміни у підходах до інформаційної політики каналу".

"Адже телеканал - це засіб масової інформації, для якого головними мають бути об'єктивність та довіра глядачів. Телеканал не може бути PR-агенцією власника", - сказав він.

Льовочкін підкреслив, що виступає за залучення незалежних, у тому числі й іноземних експертів до підготовки Редакційної угоди між менеджментом і журналістами.

"Для мене "Інтер" - це головний телеканал країни, це історія успіху. Я переконаний, що Медіагрупа "Інтер" стане успішним бізнес-проектом", - сказав він.

"Зараз "Інтеру" потрібні зміни у бізнес-підходах до роботи, адже падіння рейтингів відбилося на фінансових показниках усієї медіа-групи", - додав Льовочкін.

Він також висловив переконання, що на сьогодні завдання менеджменту каналу – розширити аудиторію, вивести нові актуальні продукти.

"Мої вимоги до управлінців прості: успішний медіа-бізнес і професійна робота творчої команди. Мірилом тут будуть цифри: фінансові показники та рейтинги телепрограм", - заявив Льовочкін.

"Я вірю, що колектив "Інтера", володіючи величезним досвідом та професіоналізмом, відкриє нову успішну сторінку своєї історії", - підсумував Льовочкін.

Крім того, у коментарі журналістам Льовочкін повідомив, що його частка у власності групи каналів "Інтер" складає 20%.

Прес-служба Group DF у четвер повідомила, що співвласниками телеканалу "Інтер" стануть бізнесмен Дмитро Фірташ і голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

powered by lun.ua