Опозиція прориваються на мітинг у Вінницю з траурними вінками

6 переглядів
Четвер, 14 березня 2013, 13:40

Вінницька облорганізація "Батьківщини" звернеться до прокуратури та міліції з вимогою розслідувати факти дезінформації про акцію "Вставай, Україно!".

Про це повідомила глава облорганізації Людмила Щербаківська, передає УНІАН.

"По всьому місту розклеєні листівки, що акція переноситься на 19 березня і буде на площі біля "Книжки". Перше повідомлення мені надійшло ще вранці - мені зателефонували з міліції і запитали, чи правда, що акція переноситься на 19 березня? Я відповідаю - ні, нічого не переноситься", - зазначила вона.

"Також інформація про перенесення акції йшла на радіо, тому ми зараз пишемо заяви в прокуратуру, міліцію, щоб перевірили, хто дав дезінформацію на радіо", - сказала Щербаківська.

Вона зазначила, що помилкові телефонні дзвінки-повідомлення надходили також і активістам з районів області.

"Телефонували і нашим районним керівникам, так, дзвонили в Ладижин і говорили, що акція переноситься", - сказала вона.

Щербаківська розповіла, що через різні перешкоди деякі керівники вже йдуть на вигадки і хитрощі.

"У нас уже навіть один з наших керівників додумався - купив чорні стрічки і вінки, лише щоб довести до Вінниці людей з районів на акцію", - підкреслила Щербаківська.

Що стосується присутності на акції Віталія Кличка, то Щербаківська сказала, що він за кордоном в Америці, і вона не володіє інформацією, чи буде він на заході у Вінниці.

Як відомо, у Вінниці з'явилися фальшиві листівки і повідомлення в ЗМІ про нібито перенесення на 19 березня дати маршу в рамках акції "Вставай, Україно!", який відбудеться 14 березня.

У фальшивих листівках також зазначалося, що 19 березня на зустрічі буде присутній лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua