Лише 92 депутати вже оприлюднили списки помічників - "Чесно"

П'ятниця, 15 березня 2013, 14:43

Станом на 15 березня списки помічників-консультантів у повному чи частковому вигляді надали 92 народних обранців.

Ще 19 нардепів відмовились оприлюднювати прізвища своїх офіційних помічників-консультантів, повідомляє "Чесно".

Найбільш повні дані про помічників надали представники "Батьківщини".

"Хоча на цей момент своїх помічників показали лише 41 народний депутат з 99 членів фракції - майже усі відповіді містять повні списки помічників", - йдеться в повідомленні громадського руху.

Більше того, депутати Ігор Васюник, Олег Медуниця, Леся Оробець, Микола Томенко, Юрій Стець та Михайло Хміль надали додаткові дані про своїх помічників, на зразок сфери їх обов’язків, попередні місця роботи та номери телефонів.

Микола Катеринчук на цей момент надав лише прізвища своїх помічників-держслужбовців.

Фракція УДАР демонструє найкращу динаміку надання відповідей – на даний момент усі 42 члени фракції відреагували на звернення, проте ці відповіді не відрізняються повнотою.

Прізвища помічників на громадських засадах оприлюднили лише 3 депутати - Павло Різаненко, Володимир Куренной та Валентин Наливайченко.

Решта депутатів відмовилися оприлюднювати помічників, які не є держслужбовцями, утім, офіційно оформлені у апараті ВР і мають відповідні посвідчення.

"Ударівці" Оксана Продан та Валерій Іщенко повідомили, що не мають помічників-держслужбовців, а у відповіді прес-служби партії УДАР не було жодної інформації про помічників народних депутатів Федора Негоя, Марії Матіос та Руслана Сольвара.

За інформацією "Чесно", лише 7 представників найбільшої парламентської фракції Партії регіонів оприлюднили повні чи часткові переліки помічників.

Зокрема, усіх помічників назвали Павло Балога, Микола Дмитрук та Віктор Остапчук. Регіонал Олександр Риженков та Інна Богословська назвали лише помічників, які працюють на держслужбі.

Інформацію про офіційних помічників на своєму сайті оприлюднив лише один "свободівець" Юрій Бублик, та депутат, обраний за списком КПУ, Ігор Калєтнік.

Наразі єдиний член КПУ Оксана Калетник надала повну інформацію про помічників-консультантів із зазначенням їх функціональних обов’язків.

Решта представників "Свободи" та КПУ або відмовились надавати інформацію, або ще не відповіли на звернення.

Серед 28 позафракційних депутатів у відповідь на звернення оприлюднили інформацію лише Віктор Балога, Олесь Доній, Степан Івахів та Сергій Міщенко.

Українська правдаpowered by lun.ua