Янукович-син просить Азарова скасувати автомобільне мито

П'ятниця, 15 березня 2013, 16:21

Депутат Віктор Янукович просить прем'єр-міністра Миколу Азарова скасувати рішення уряду щодо встановлення спеціального мита на імпорт автомобілів.

Свого листа він виклав у Facebook.

"Згоден, що держава повинна захищати інтереси власного виробника, але не такою ціною", - пише Янукович.

"Оскільки зазначена новація призведе до збільшення вартості автомобілів, внаслідок чого постраждають сотні тисяч пересічних українських автомобілістів, які будуть змушені платити дорожче, або взагалі відмовитися від машин як транспортного засобу. А обов'язок держави піклуватися, в першу чергу, про громадян України - споживачів продукту", - написав син президента.

"Окрім цього, переконаний, що введення спецмита зашкодить іміджу держави, погіршить позиції України на світовому ринку, а також негативно вплине на економіку держави, оскільки у зв'язку із можливим скороченням імпорту автомобілів, суттєво зменшиться надходження до державного бюджету, багато імпортерів просто підуть з ринку України", - зазначив депутат.

Віктор Янукович-молодший як віце-президент Автомобільної Федерації України просить Азарова вжити заходів щодо "скасування введення в Україні спеціального мита на імпорт автомобілів як такого, що суперечить державним інтересам".

лист Віктора Януковича Азарову щодо мита на автомобілі
лист Віктора Януковича Азарову щодо мита на автомобіліpowered by lun.ua