Рада вирішила працювати без перерви

Вівторок, 19 березня 2013, 12:02

Верховна Рада буде працювати до 14 години без перерви.

Про це зі згоди депутатів оголосив спікер Володимир Рибак.

Перед цим виступили Петро Симоненко і Арсеній Яценюк.

Симоненко зокрема наголосив, що КПУ не голосуватиме за жоден із законопроектів до моменту скасування низки антисоціальних рішень, зокрема, Пенсійної реформи.

Свою доповідь він робив російською мовою.

У відповідь на це опозиційна частина залу почала скандувати "Українська" та перебивати Симоненка вигуками та свистом, попри це він продовжував виступ.

Після цього на трибуну вийшов Яценюк і запропонував: "Я звертаюся до комуністів і Партії регіонів, у вас все одно ваші тексти на папірцях написані, але ми згодні перекласти їх з російської на українську".

Яценюк також заявив, що парламент негайно повинен прийняти закон про внесення змін до закону про державний бюджет, який передбачає скорочення витрат на утримання президента, парламенту та членів Уряду.

"Парламент негайно повинен прийняти закон про внесення змін до закону про державний бюджет, який передбачає скорочення витрат на утримання президента, парламенту та членів Уряду. Крім того, закон передбачає продаж 16 державних резиденцій Януковича", - сказав Яценюк.

За його словами, гроші будуть відправлені на соціальні пільги і допомогу.

Яценюк також заявив, що парламент у четвер має ухвалити закони про євроінтеграцію України і про звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

"У четвер мають бути проголосовані всі закони, що стосуються євроінтеграції, і виконані умови щодо звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка і всіх політичних в'язнів", - сказав Яценюк.

Він також нагадав, що опозиція виступає за скасування пенсійної реформи і прийняття нової пенсійної реформи, проект якої підготувала опозиція.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua