Бондарчук хоче створити нову праву партію

21 перегляд
Субота, 2 березня 2013, 14:50

Сергій Бондарчук закликав усі праві позапарламентські партії саморозпуститися задля створення єдиної правої партії.

Про це він заявив на брифінгу в суботу після так званого з'їзду "Нашої України", де партію начебто було ліквідовано.

"Закликаємо лідерів та активістів національно-демократичних партій не триматись за статути та печатки, а розпочати процес реального об’єднання задля створення потужної правої сили", - процитував він звернення "з’їзду партії" до української громадськості.

Як ідеться в зверненні, реальне об'єднання – це саморозпуск усіх правих позапарламентських партій та створення єдиної правої партії (широкого патріотичного кола для вирішення спільних завдань та практики цінностей на засадах рівності та взаємоповаги усіх учасників цього процесу).

"Усе інше – це лише маніпуляції суспільною свідомістю та спекуляції на тему національної єдності", - додав він.

"Ми створюємо ініціативну групу для ведення перемовин про об’єднання правоцентристських сил у новій політичній партії, яка має почати діяльність вже цього року (до кінця 2013 року)", - повідомив Бондарчук.

У зверненні також йдеться, що "Наша Україна", усвідомлюючи власну відповідальність перед українським народом, просить вибачення в суспільства за те, що партія під проводом Віктора Ющенка не виправдала сподівань мільйонів українців у 2005 - 2012 роках".

Як повідомлялося, у суботу 12-й з'їзд партії "Наша Україна" під головуванням Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію.

9 лютого голова політради "Нашої України" Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Бондарчука та ще 6 людей за дії, які провокують розкол у партії.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua