Регіонал назвав опозицію злочинцями і сказав, що кризи в Раді немає

П'ятниця, 22 березня 2013, 21:12

Парламентської кризи як такої в Україні немає.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі "Шустер Live".

"Хочу нагадати нашим глядачам, що взагалі-то злочинці не можуть вимагати виконання закону", - зазначив він, говорячи про опозицію.

"Відповідно до регламенту України, за який голосували і представники меншості, в парламенті заборонено блокування трибуни, заборонено перешкоджання виступам депутатів, заборонено приносити предмети, які не відповідають роботі парламентарія", - сказав Колесніченко.

"Ми бачимо, що представники меншості хизуються тим, що вони грубо і цинічно порушують регламент", - заявив він.

"Більше того, є Кримінальний кодекс, в якому чітко і однозначно сказано, що захоплення державних будівель і установ - це кримінальний злочин", - нагадав депутат.

"Будь-який з вас, хто б на це спокусився, отримав би до 8 років позбавлення волі. У цьому ж КК зазначено, що перешкоджання законній діяльності народного депутата карається кримінальною відповідальністю... І після цього ці люди намагаються вчити когось якійсь моралі", - додав він.

"Насправді проблема не в парламентській кризі. Парламентської кризи як такої немає. Є криза меншості - тих, хто себе називає опозицією...", - вважає регіонал.

За його словами, "є триголовий змій, де йде боротьба між" "Ударом", "Батьківщиною" і "Свободою".

"Все, що ми бачимо за ці сто днів - це взаємна боротьба за знищення, щоб бути єдиним представником меншості", - додав Колесніченко.

Як відомо, з початку 2006 року Партія регіонів блокувала роботу парламенту, як мінімум, 10 разів.

Українська правда

powered by lun.ua