У Піскуна знайшли 5 будинків: У Києві, Буковелі та Криму

Понеділок, 25 березня 2013, 15:54

Сім'я колишнього генпрокурора Святослава Піскуна володіє, як мінімум, п'ятьма будинками.

За даними журналу Фокус, сім'ї Піскуна належить київський будинок на Оболонській набережній, 29, (подібні будинки на набережній продають за $3-5 млн.), котедж в Ірпені і будинок в Криму, про який розповів сам прокурор.

Крім того, Піскун виставив на торги маєток в елітному закритому комплексі в центрі гірськолижного курорту Буковель, оцінивши апартаменти в $1,2 млн.

Разом з тим, Фокус отримав інформацію про те, що Піскун нібито володіє будинком у Каннах.

Один з депутатів Київської облради розповів, що став мимовільним учасником розмови, в якій кум колишнього генпрокурора, ректор університету податкової служби Петро Мельник, розповідав, як побував в гостях у Піскуна в будинку на Лазурному узбережжі.

Мельник нібито скаржився, що після посиденьок Піскун відмовився залишити гостей на ночівлю.

Святослав Піскун підтвердив, що у нього є будинок в Буковелі, в Криму та в Києві. Від будинку в Ірпені, в якому раніше проживав, він відхрестився. На питання, чи належить він дочці, відповів: "Моїй доньці 30 років, у неї своя сім'я. Мало що у неї є. У моїх племінників, батьків дружини є будинки".

Також Піскун заперечує, що володіє будинком у Каннах.

"Ніякого будинку в Каннах у мене не було і немає. Це перевіряли навіть спецслужби. У мого товариша, банкіра західного - він теж мій кум - дійсно є будинок в Каннах. Він давно тут, сам швейцарець. І ми, коли приїжджаємо до Франції, живемо у нього. Немає у мене будинка в Каннах, і, думаю, найближчим часом не буде, тому що ціни тут кусаються", - заявив екс-генпрокурор.

powered by lun.ua