Пресу не пустили глянути на "дерибан" 1,7 мільярда на комітеті

17 переглядів
Вівторок, 26 березня 2013, 13:50

Пресу не пускають на засідання бюджетного комітету Верховної Ради, на якому планується розглянути питання про перерозподіл 1,7 мільярда гривень.

Про це у вівторок повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Незважаючи на заяви депутата від КПУ, а також першого заступника глави парламентського комітету з питань бюджету Оксани Калетник, про те, що преса повинна бути присутньою на засіданні, співробітники охорони та апарату прес-служби Верховної Ради не пропускають журналістів на засідання, яке вже проходить.

Калєтнік підкреслила, що журналістам, які мають постійну акредитацію у парламенті, не потрібен який-небудь додатковий дозвіл від апарату прес-служби Верховної Ради для того, щоб відвідувати засідання комітетів, які не є закритими.

"Засідання відкрите, тому я не розумію, чому журналісти на ньому не можуть бути присутніми. Ми навіть направили відповідний лист з акредитованою пресою вчора для узгодження цього питання", - сказала вона.

При цьому депутат уточнила, що мова йде про тих представників ЗМІ, у яких немає постійної картки акредитації в парламенті.

На засіданні 26 березня бюджетний комітет планував розглянути питання про перерозподіл 1,7 мільярдів гривень бюджетних коштів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua