Співдоповідачі ПАРЄ до Тимошенко та Луценка не підуть

6 переглядів
Вівторок, 26 березня 2013, 18:47

Співдоповідачі ПАРЄ під час свого візиту до України 14-16 квітня не планують відвідувати екс-премєра Юлію Тимошенко та екс-главу МВС Юрія Луценка.

Водночас, як повідомляє Тиждень.ua, Майліс Репс і Марієтта де Пурбе-Лундін матимуть зустрічі з адвокатами засуджених екс-чиновників.

Марієтта де Пурбе-Лундін зазначила, що остаточний графік зустрічей, які співдоповідачі ПАРЄ проведуть під час перебування в Україні, ще остаточно не затверджено.

Однак вони мають намір зустрітися з президентом України, спікером та представниками Верховної Ради.

За словами Марієтти де Пурбе-Лундін, перенесення візиту з 4-5 квітня на 15-16 квітня запропонувала українська сторона.

"Українська сторона не змогла забезпечити проведення усіх потрібних зустрічей 4-5 квітня і запропонувала перенести візит на 15-16 квітня. Сподіваюсь, що тепер усі зустрічі вдасться організувати", – сказала вона.

За її словами, у перенесенні візиту немає якихось політичних мотивів чи спроб протидії з боку української влади.

"Як бачите, візит було відкладено фактично лише на десять днів, тому я б не говорила, що має місце якась протидія. Подивимось, як розгортатимуться події вже під час нашого візиту",  – сказала співдоповідачка.

Вона додала, що під час візиту будуть підніматися питання щодо виконання Україною її зобов’язань перед Радою Європи, зокрема питання про ув’язнення опозиційних лідерів.

Як відомо, "Комерсант-Україна" оприлюднив матеріал, в якому йдеться про те, що влада України вже два місяці перешкоджає прибуттю в країну представниць моніторингової місії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua