Заступник Попова каже, що пішов, бо "місія нездійсненна"

108 переглядів
Середа, 27 березня 2013, 09:10

Олександр Мазурчак, який у вівторок подав у відставку з посади першого заступника голови КМДА, заявив, що взагалі йде з державної служби.

Про це він сказав в інтерв‘ю журналістам, відповідаючи на запитання щодо його подальших планів, передає УНІАН.

"Я йду у відставку як державний службовець і йду з державної служби. Я ще не знаю, де я буду працювати і що буду робити. Але спершу я відісплюсь, тому що чотири доби я не спав. А далі, думаю, що прийму якесь рішення для себе. Того рівня підготовки, яка в мене є, з таким досвідом роботи, який є в мене, не так багато…", - сказав Мазурчак.

Пояснюючи причини відставки, він сказав, що перед ним було поставлене "завдання, про яке кажуть: "миссия невыполнима".

"Коли ти не можеш зробити, коли це вище твоїх сил… Через те, що комісія, очолювана мною, вчасно не прийняла кілька рішень… І я вважаю, що повинен бути вимогливим до себе, так само, як і до своїх підлеглих, тому я прийняв для себе таке рішення", - сказав Мазурчак.

За його словами, для того, щоб у такий короткий період вивезти сніг та прибрати усі вулиці, в Києва просто недостатньо перш за все ресурсів, як людських, так і технічних.

"У нас немає такої кількості техніки, щоб можна було зробити адекватну вивозку снігу. По всіх містах Європи й Америки вивозка снігу неможлива за такий короткий період", - заявив він.

Водночас Мазурчак наголосив, що йому "не соромно ні за один день, проведений на цій посаді. Я працював чесно перед киянами і зробив усе, що міг".

Як повідомлялося, 26 березня ввечері голова КМДА Олександр Попов заявив, що прийняв відставку свого першого заступника Мазурчака, який очолював комісію з техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua