"Укравтодор" запевняє, що головні дороги чисті

Середа, 27 березня 2013, 10:11

"Укравтодор" повідомляє, що проїзд дорогами загального користування у країні забезпечений, дорожні організації цілодобово очищують шляхи від снігу.

"Дорожні організації Укравтодору цілодобово проводять роботи по очистці доріг від снігу та видаленню його з узбіч, виконують посипку проїзних частин протиожеледними матеріалами", - інформує служба.

"В цілому на дорогах загального користування на зимовому утриманні було задіяно біля 2 тис. одиниць техніки, з яких в нічний час працювало – 516 одиниць, решта перебувала у черговому режимі", - сказано в повідомленні.

"Проїзд дорогами загального користування забезпечений. Дорожні організації Укравтодору працюють у цілодобовому режимі", - запевняє "Укравтодор".

Служба уточнює, що протягом 26 березня спостерігалися "незначні снігові опади у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях". 

А станом на 6 ранку 27 березня продовжував іти "невеликий сніг у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Запорізькій областях".

Середня температура повітря у західних областях від -9 до -1С, в північних від -20 до -4С, в центральних від -9 до -2С,у східних областях від -12 до -1С, на півдні від -5 до 0С, в АР Крим від -1С до +7С.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
14:32
Бездіалоговий фільм "Дівія" про поранену українську природу показали на фестивалі в Карлових Варах
13:59
Вийшов трейлер фільму оскароносного Мстислава Чернова "2000 метрів до Андріївки"
13:56
тенісУкраїнський юніор на Вімблдоні відмовився відповідати українською і може змінити громадянство
13:54
США призупинили постачання зброї Україні, бо лишились лише 25% ракет для власних Patriot – ЗМІ
13:39
Зеленський повідомив Маркаровій про намір її звільнити з посади посла у США – ЗМІ
13:30
НСЗУ: Аптеки, які не доєднаються до програми "Доступні ліки", ризикують втратити ліцензію
13:22
У Кремлі відреагували на рішення Трампа відновити поставки зброї Україні
13:10
В Україні негода знеструмила понад 700 населених пунктів в шести областях
12:53
фотоПрикордонник на авто врізався в бетонну опору: загинула неповнолітня пасажирка
12:51
Уряд ще не повідомив офіційно комісію з добору директора БЕБ про своє рішення щодо його призначення
Усі новини...
Реклама: