Журналісти ТВі висунули свої вимоги

18 переглядів
65
Середа, 24 квітня 2013, 19:42

Комітет професійної спілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком та керівником ТОВ "Інтерпрофіт" Олегом Радченком.

Відповідна заява була оприлюднена в прямому ефірі ТВі ведучим Мустафою Найємом.

Вони, згідно з заявою журналістів, "допустили порушення законодавства про працю та порушення професійних прав журналістів", а саме: перешкоджали журналістам виконувати свої професійні обов'язки, шляхом скасування виходу в ефір 23 квітня 2013 року; вимогами непоширення інформації, замовчування суспільно необхідної інформації про події на каналі".

Окрім того, згідно із заявою, Шевченко та Радченко "наклали заборону на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них; перешкоджали гостям, запрошеним журналістами на програми, увійти для участі в програмах; грубо порушували трудове законодавство щодо Катеринчук; не мотивовано припинили вихід програми "Проти ночі з Павлом Шереметом".

Комітет профспілки ТВі також вимагає призначити в.о. керівників ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" та ТОВ "Інтерпрофіт", до вирішення спору між засновниками та інвесторами каналу судовими інстанціями, лише за погодженням з первинною профспілковою організацією професійною спілкою "Журналістів телеканалу ТВі".

Окрім того, вони вимагають "оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу ТВі та оголосити з документальним підтвердженням кінцевого бенефіціара".

Також журналісти просять оголосити склад та терміново провести збори редакційної ради каналу, збільшити повноваження редакційної ради щодо формування редакційної політики та вирішення внутрішньо редакційних спорів.

Профспілка також вимагає "не змінювати сітку мовлення каналу та не втручатися у професійну діяльність журналістів, забезпечивши вихід в ефір усіх програм станом на 22 квітня 2013 року".

Окрім того в заяві журналісти просять "не проводити за ініціативою власника звільнень журналістів та технічних працівників, які були задіяні у виробництві програм на каналі станом на 22 квітня 2013 року, не розривати чинні угоди і договори з виробниками контенту каналу ТВі, які діяли станом на 22 квітня 2013 року", а також "не застосовувати санкцій до учасників страйку ані у вигляді припинення трудових договорів, ані у вигляді припинення договірних відносин".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.93.41.---Дирк Новиков..
от молодці журналісти ТВ)) я їх завжди повожав!)
novodel: Однако решили попрессовать. А что, российский опыт есть... НТВ - "сморщили", ТВ-6 - приструнили... Первый канал просто к рукам прибрали... Теперь наши "властители" тоже хотят "порядок" навести... А чего? Бояться им пока нечего. Та "биомасса" которую они видят пошумит-пошумит... и привыкнет. Может нужно убедить их в другом?
Про биомассу: Ну так не сидите, господа журналисты и не умничайте с требованиями своими о прозрачной структуре собственности! Возьмите и раскопайте ее, сами!!! Тот же Наем с Лещенком и не то раскапывали! Вот и будет работа в реале! Пока не злочынна влада канал блокирует работать, а "бунтари". Еще бы спели "суровые годы приходят", как Швондер... Работайте, кто мешает?
IP: 93.73.95.---матушкашиптон..
Сергій Макарик: Поважаю право власності. Але не подобається, коли право власности не поважає найману працю. За те, щоб ця повага була взаємоною. В даному конфлікті - на стороні профспілки. Журналіст, який на догоду власника без тіні сумнівів штампує джинсу і журналіст з почуття власної гідності, який намагаєтсья найбільш об'єктивно подати матеріал - то два різних жирналісти. Я обираю останнього.
Абсолютно підтримую! Я теж на стороні журналістів, на стороні Мустафи. Я знімаю шляпу перед Мустафою! Перед його принципіальністю і чесністю!
IP: 78.30.198.---gunzah..
Бандиты обрушили последний правдивый канал. Всё. Теперь точно можно сказать, что живём в зоне и по понятием. Жалко журналистов - у нынешнего состава нет будущего на канале, а сам канал вот-вот окончательно прикажет долго жить...:-(((
IP: 94.179.50.---vila..
silverfox0707:
vila: silverfox0707: 20:57 "...И безусловно на руку власть ПРедержащим". * * * Аргументируйте, пожалуйста. Или для Вас априори не существует никаких других цветов и оттенков, кроме белого и черного. Так сказать, двухпозиционное, а не аналоговое (соответствующее реальному) мировосприятие.
______________________________________________________ Прочитай всё,что написано за два дня на "Правде" с разных сторон! ........... Какая ещё аргументация тебе нужна? (Я работаю в том же здании и очень много чего пришлось увидеть воочию.)
________________________ Я все прочитал. И возраст мне позволяет. Однако так и не смог усмотреть относительно "безусловно на руку власть ПРедержащим". Наверное, я туповатый. Потому и попросил Вас аргументировать. Однако вместо аргументов, Вы предложили мне подключить собственную аналитику. А это означает, что АРГУМЕНТОВ у вас нет, а одно ПУСТОЗВОНСТВО.
Усі коментарі