Ревізори змовчали, чи вертодром під Каневом збудовано без корупції

Четвер, 25 квітня 2013, 12:59

Держфінінспекція проігнорувала низку запитань нардепів щодо будівництва гелікоптерного майданчика"Канів".

Про це повідомила нардеп від "УДАРу" Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"З колегами по фракціі продовжуємо відслідковувати цікаву долю вертолітного майданчика у Каневі. Отримали цікаву відповідь від Держфінінспекціі", - зазначила нардеп.

На "прямі запитання, чи було при будівництві цього об'єкту зафіксовано перевищення службової влади і т.д., чи була в безтендерних процедурах корупційна складова і чи потрібен державі цей об'єкт" відповіді Держфінінспекція не дала, зазначила Геращенко.

Держфінінспекція не відписала про будівництво вертодрому нічого нового
Держфінінспекція не відписала про будівництво вертодрому нічого нового
 

"Як бачимо з відвертої відписки, нас вчергове поінформували, хто будував цей об'єкт, скільки народних грошей на це пішло. Щодо інших питань - тиша. Ми ще чекаємо відповіді на свої прямі запитання від прокуратури і прем'єра", - додала нардеп.

За словами Геращенко, наступного тижня депутати планують побувати в туристичному центрі і на річковому вокзалі.

"Принагідно дізнаємося, що там відбувається, які катери і скільки обслуговується", - додала нардеп.

Як відомо, раніше у Кабміні повідомили, що вертодром у Каневі обійшовся державі в 130 млн. грн. і за півтора роки свого існування прийняв 14 рейсів.

У ДП "Украерорух" заявили, що вертодром у селі Пекарі є об’єктом державної власності та знаходиться на балансі підприємства. Міністр інфраструктури Володимир Козак запевняв, що вертодром пройшов сертифікацію, повністю працює та доступний для будь-якого охочого, хто може й захоче ним скористатися.

Українська правдаpowered by lun.ua