ЄС не вимагає від України чогось непосильного - посол Німеччини

Неділя, 28 квітня 2013, 11:41

Євросоюз не вимагає від України чогось непосильного для підписання Угоди про асоціацію.

Про це заявив посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль в інтерв'ю ZN.UA.

Відповідаючи на питання, чому ЄС висуває Україні умови для підписання Угоди про асоціацію, хоча сам називає його "програмою широкомасштабних реформ і модернізації країни", Вайль сказав, що Євросоюз хотів би мати в особі України партнера, прихильного до європейських цінностей.

"Наші рекомендації, виконання яких повинно стати передумовою для підписання Угоди про асоціацію, цілком посильні для будь-якої європейської країни. Крім того, вам і після виконання цих рекомендацій, після підписання залишиться ще багато роботи - реалізація сотень сторінок Угоди", - зазначив посол.

"Хіба ЄС вимагає від України чогось непосильного і неможливого? Я вважаю, що наші очікування само собою зрозумілі, якщо говорити про підписання угоди, яка за своїм масштабом і глибиною не має аналогів в історії відносин Європейського Союзу з третіми країнами", - вважає дипломат.

"Україна сама визначила свій європейський вибір, прийнявши відповідний закон", - підкреслив посол Німеччини. Він також переконаний, що "держава, яка бажає асоціюватися з Європейським Союзом, в змозі виконати ці дії".powered by lun.ua