Держзакупівлями тепер керуватиме "донецький"

Неділя, 28 квітня 2013, 17:13

У міністерстві економічного розвитку і торгівлі змінився директор департаменту з держзакупівель.

Як стало відомо ZN.UA, 15 квітня був звільнений Борис Горбанський, досвідчений чиновник, колишній податківець, який колись опирався появі Тендерної палати. Він протримався на посаді директора вісім місяців, з серпня минулого року.

Новим директором призначений Андрій Євгенович Рубан. Як він повідомив ZN.UA, у нього два дипломи Донецького національного університету за спеціальностями "облік і фінанси" та "правознавство". Кандидат юридичних наук. Кандидатську захищав у Харківському національному університеті внутрішніх справ за темою - адміністративно-правове регулювання автомобільних перевезень.

У 2000-2004 рр.. працював у Слов'янській об'єднаній податковій інспекції, а потім - у податковій міліції (сам родом зі Слов'янська). Його останнім місцем роботи був Донбаський державний педагогічний університет. На позиції доцента він викладав на факультеті економіки і управління, кафедрі обліку і аудиту. І одночасно виконував обов'язки керівника спеціального підрозділу для тих, хто отримує другу освіту.

Рубан чесно зізнався ZN.UA, що досвіду у сфері держзакупівель у нього немає.

Видання нагадує, що з кінця минулого року міністерством економічного розвитку і торгівлі керує Ігор Прасолов, колишній гендиректор холдингу "СКМ" Ріната Ахметова.

"Складається враження, що Рубану відводиться місце зіц-голови. Все б нічого, якби йому не потрібно було спілкуватися з представниками Світового банку, Делегації Європейської комісії в Україні і т.д. У разі підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС Києву доведеться виконувати зобов'язання і в сфері держзакупівель. І саме департамент повинен відігравати провідну роль у цьому процесі", - йдеться в статті.

Крім того, нові люди очолили держпідприємство "Зовнішторгвидав України", що адмініструє офіційний веб-портал з держзакупівель tender.me.gov.ua і видає "Вісник державних закупівель", а також сам "Вісник ...". Директором підприємства призначений Володимир Масалітін, а головним редактором - Володимир Авдєєнко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!