Четвертий "виходець" із "Батьківщини": пішов, бо мене не чули

Четвер, 4 квітня 2013, 16:47

Депутат від "Батьківщини" Олег Канівець вийшов із фракції у відповідь на бездіяльність її керівництва.

Про це йдеться у його заяві, яку отримала "Українська правда".

"Я дійсно написав заяву про вихід із депутатської фракції "Батьківщина". Це було нелегке рішення. Але іншого вибору керівництво фракції - Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов - мені не залишили", - пише він.

"Я неодноразово намагався достукатись до партійних лідерів. Проте мене ніхто не хотів чути! Втім як і багатьох інших моїх колег депутатів", - додав депутат.

Канівець запевнив, що "за жодних обставин не приєднається до парламентської більшості, до владної команди".

"Я залишаюсь опозиційним політиком - в опозиції до Януковича та до його команди. На відміну від сина й батька Табалових, я тушкою не стану! Я голосуватиму за всі законодавчі ініціативи опозиційних політичних сил", - пообіцяв він.

"На сьогоднішній день я - позафракційний депутат, який і надалі буде відстоювати інтереси виборців свого округу. Можу сказати, що моє рішення про вихід із фракції підтримують майже всі колеги-депутати від Львівщини", - зазначив депутат.

Він нагадав, що "протягом усієї виборчої кампанії проти мене в окрузі №126 працював екс-депутат від "Батьківщини" Віктор Швець.

"Його діяльність була повністю скерована на дискредитацію мене як кандидата у народні депутати. Керівництво фракції після виборів обіцяло обговорити це питання. Проте вибори пройшли, і всі, на жаль, забули про свої обіцянки. Та навіть більше – без жодного обговорення на засіданні фракції, немов би "на зло мені", Швеця було знову закріплено одним із кураторів Львівської області", - вказує Канівець.

Пізніше була оприлюднена також спільна заява Канівця та Ігора Скосара про те, що вони не бажають брати участь у політичному "театрі одного актора" Арсенія Яценюка.

"Ми стали заручниками маніакального прагнення лідера фракції "Батьківщина" стати єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015 році. Яценюк сьогодні намагається керувати партією, не враховуючи думок соратників і реалізовуючи лише власні амбіції", - цитує заяву "Інтерфакс-Україна".

За їхніми словами, з урахуванням неминучості участі в "політичних корупційних схемах Яценюка", вони прийняли "єдино можливе рішення - залишити лави фракції".

"Повна узурпація влади Арсенієм Петровичем веде до внутрішньопартійного розколу. Фактично Яценюк - політичний корупціонер, який мріє стати національним лідером", - наголошують депутати.

"Участь в опозиційному постановочному шоу не для нас. Ми не хочемо втрачати нашу політичну орієнтацію, продовжуючи брати участь у театрі політичного абсурду, на який перетворилася фракція "Батьківщина", - підсумували Канівець та Скосар.

Як відомо, спікер Володимир Рибак на виїзному засіданні парламенту оголосив, що народні депутати Канівець Олег, Немілостивий Віталій, Стаднійчук Роман і Скосар Ігор вийшли зі складу депутатської фракції ВО "Батьківщина".

Пізніше стало відомо, що Немілостивий, Стаднійчук і Скосар внесли подання про відкликання їх заяв про вихід з фракції.

Українська правдаpowered by lun.ua