Медведєв не проти, що його називають "Дімон"

Середа, 22 травня 2013, 09:17

Прем'єр Росії Дмитро Медведєв не ображається на панібратське ставлення до нього в інтернеті й не проти, що його називають "Дімон".

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Комсомольська правда, відповідаючи на запитання про те, що його прес-секретар нещодавно сказала, що його зачіпає панібратське ставлення блогерів.

"Я думаю, що Наталя Олександрівна просто мене захищала як прес-секретар. Якщо зовсім відверто, мене взагалі це не зачіпає", - сказав Медведєв.

"Є речі, які мені не подобаються. Це зрозуміло. Але коли мене в Інтернеті називають Дімоном, це нормально абсолютно, по-людськи. Там же середовище таке... Ну що, Дімон? Мене так і в дитинстві називали. Так ну, дурниця це", - сказав Медведєв.

"У нас, звичайно, свої традиції у зверненнях  - Дмитро Анатолійович, Володимир Володимирович. Це ще з давніх часів. Вважалося, що, якщо ти до когось звертаєшся по батькові, це означає, що ти дуже поважаєш людину. Але в багатьох країнах прийнято взагалі звертатися до міністрів, до прем'єр, до президентів по імені", - додав прем'єр. powered by lun.ua