Журналісти повідомили Азарову, що наступною буде його дружина. Той їх вигнав

30 переглядів
88
Середа, 22 травня 2013, 11:09

Журналісти під час відкриття засідання Кабміну вимагали розслідувати побиття журналістки 5 каналу Ольги Сніцарчук під час мітингу 18 травня.

Троє журналістів розвернулися до міністрів спинами, на яких було написано "Сьогодні журналістка! Завтра - ваша дружина, сестра, донька. Дійте!".

"Це що за концерт? Підіть з засідання", - прокоментував заяву прем'єр Микола Азаров.

"Всіх поіменно записати і позбавити акредитації. Ми поважаємо роботу журналістів, але не перетворюйте засідання на цирк", - додав він.

Журналісти вимагали від Кабміну розслідувати побиття журналістки
Журналісти вимагали від Кабміну розслідувати побиття журналістки
Такі плакати начепили журналісти
Такі плакати начепили журналісти. Фото з Facebook Олени Ващенко

Як розповіла "Українській правді" кореспондент "Лігабізнесінформ" Наталія Тарасовська, акредитації позбавили її, журналіста 5 каналу Ірину Герасимову, кореспондента "Дела" Віру Щербакову, журналістів РБК, Українських новин,  "Коммерсанта".

Наразі, за словами Наталії, вони все ще знаходяться у прес-центрі. 

Керівник прес-служби Віталій Лук'яненко сказав, що це доручення розгляне начальник інформаційного департаменту.  

У свою чергу кореспондент "Дела" Віра Щербакова повідомила, що, за словами Лук'яненка, рішення щодо позбавлення акредитації прийме департамент інформації відповідно до прохання прем'єра і в рамках правового поля.

"Сказали, що акредитації позбавлять за рішенням інформаційної служби. Прес-секретар каже, що перед акцією ми могли ініціативною групою звернутися для зустрічі з Азаровим. Буде дана правова оцінка цього акту", - сказала Щербакова.

 Фото Дмитра Власова

У свою чергу сам Лук'яненко в коментарі Інтерфакс-Україна заявив, що "прем'єр-міністр також занепокоєний ситуацією і вважає її неприйнятною. І очевидно, що об'єктивне розслідування відбудеться і буде надано оцінку".

"Я абсолютно не бачу підстав для проведення такої акції. Це моя думка", - сказав Лук'яненко.

Він зазначив, що дорожить співпрацею з журналістами, і заявив, що "уряд йде назустріч представникам ЗМІ".

"Для донесення своєї позиції потрібно знаходити адекватні форми, час і місце. Хто заважав ініціативній групі журналістів звернутися до мене і попросити про зустріч з прем'єром для донесення свого занепокоєння?" - додав він.

За словами Лук'яненка, питання про позбавлення урядової акредитації журналістів, які взяли участь в акції, розглядатиме департамент інформації та зв'язків з громадськістю секретаріату Кабміну.

"Доручення прем'єр-міністра буде розглянуто і виконано в рамках законодавства", - наголосив він.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.74.71.---CiTo24.05.2013 22:03
Щось дуже часто звучить з вуст Азарова та керівника його прес-служби слово *попросити* : *ви могли би попросити....* Та хто ти такий, товариш Азаров, що б тебе всеь час просити? Ти - наш слуга - от і служи! То ти нас проси, що би терпіли тебе, бо руки вже тягнуться до вил...!!!
IP: 37.59.65.---Misha_Zarechnyy23.05.2013 11:35
Леонід Прокопенко:
открой закон о деятельсности СМИ почитай - оно попустит, и окончательно покажет, кто есть who.
IP: 37.59.65.---Misha_Zarechnyy23.05.2013 11:33
ггггг))) Надо было этим зажравшимся продажным задротам ещё и накостылять по филейной части. К тому же, им нет дела до этой дуры Снисарчук, просто попиариться решили, ушлёпки
IP: 217.76.200.---Леонід Прокопенко23.05.2013 08:54
"Я совершенно не вижу оснований для проведения такой акции. Это мое мнение" и "Для донесения своей позиции нужно находить адекватные формы, время и место. Кто мешал инициативной группе журналистов обратиться ко мне и попросить о встрече с премьером для донесения своего беспокойства?"
Просто порвал. Я в истерике. Теперь он ничем не отличается от "спортсменов".
IP: 176.36.0.---ksserg23.05.2013 07:51
РЕСПЕКТ!!!!!
Усі коментарі