У Європі хвилюються: Україна ще не має делегації співробітництва з ЄС

Середа, 22 травня 2013, 22:33

Депутат Європарламенту Павло Коваль стурбований тим, що комітет Ради з питань євроінтеграції досі не призначив делегацію з парламентського співробітництва України і ЄС.

Про це голова комісії міжпарламентського співробітництва Європарламент - Україна написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter

"Багато переваг у відносинах з Україною. Однак Верховна Рада чомусь не може призначити свою делегацію для співробітництва з нами", - пише Коваль.

При цьому він зазначив, що ця ситуація не сприяє розвитку відносин між Україною і ЄС, а також уважає, що ця ситуація сприяє втраті можливостей, яких можна було б досягти у взаєминах.

Як відомо, депутат "Батьківщини", голова комітету з питань євроінтеграції Григорій Немиря вважає незаконним відмову депутатів ПР Інни Богословської, Ірини Бережної й Олени Нетецької брати участь у засіданні комітету з євроінтеграції, поки він не дасть офіційну відповідь на наявну інформацію про використання ним валютних рахунків офшорних компаній і оплати із цих рахунків ЗМІ.

Немиря звинувачує депутатів від ПР у саботажі засідань комітету з євроінтеграції.

Засідання комітету з питань євроінтеграції 5 разів було зірвано у зв'язку з відсутністю на них депутатів від Партії регіонів.

Українські новини

powered by lun.ua