Суспільство намагалися обдурити, що гей-парад дозволили

П'ятниця, 24 травня 2013, 14:48

Від імені "КиївПрайд-2013" було розіслано фальшиве повідомлення про дозвіл "гей-параду в Києві".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на оргкомітет.

У фальшивому повідомленні з посиланням на координатора роботи з пресою оргкомітету "КиївПрайд-2013" Олену Семенову говорилося, що нібито Апеляційний адміністративний суд Києва дозволив провести в Києві 25 травня "Марш рівності".

"Це фейк, фальшивка. Ми апеляцію на рішення суду не подавали", - сказав представник оргкомітету.

Він не сказав, хто міг розсилати фальшиве повідомлення: "Маса їх… тисячі тих, хто хоче зробити нам "добре", тому це може бути хто завгодно. Маса груп наших ненависників і e "Вконтакте", і в Facebook".

Водночас, співрозмовник агентства підтвердив намір "КиївПрайд-2013" провести гей-парад 25 травня, незважаючи на судову заборону.

"Це правда, ми збираємося… Щодо місця проведення – цей процес іде. Місця як такого ще немає, тому це не те, щоб секрет, це – процес", - сказали в оргкомітеті.

У свою чергу, співорганізатор "Маршу рівності" Володимир Науменко назвав розсилання фальшивих повідомлень провокацією. "Ми не розсилали", - запевнив він.

Як відомо, 23 травня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов міської влади столиці про заборону проведення будь-яких заходів, крім передбачених програмою святкування Дня Києва, 25 травня у центральній частині міста.

Раніше організатори "Маршу рівності" заявляли, що відмовляться від проведення своєї акції у випадку його заборони Київською міськдержадміністрацією, однак 24 травня Семенова заявила, що організатори спробують провести "Марш рівності".

Міліція заявила, що буде затримувати учасників маршу рівності за права ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендерні люди) у разі його проведення 25 травня в столиці.

"КиївПрайд2013" був запланований у форматі міжнародного форуму-фестивалю у другій половині травня і, крім Маршу рівності, мав включати низку інформаційно-просвітницьких і культурних заходів.powered by lun.ua