Опозиція хоче вибори на проблемних округах восени

Вівторок, 28 травня 2013, 14:14

Опозиційні фракції у Верховній Раді ініціюють проведення повторних виборів депутатів Ради в мажоритарних округах №94, 132, 194, 197 і 223.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на ударівця Валерія Карпунцова.

Він повідомив, що 24 травня відбулося засідання робочої групи, на якому її члени представили свої проекти щодо зміни законодавства в частині врегулювання проведення таких виборів.

Депутат зазначив, що під час засідання депутат Ради Руслан Князевич від "Батьківщини" представив свій проект, у якому пропонується закріпити датою проведення таких виборів 27 жовтня.

"Опозиція наполягає на проведенні таких виборів восени 27 жовтня, а влада хоче влітку. У проекті Князевича чітко прописано дату", - сказав він.

При цьому він уточнив, що ця дата підтримується й іншими опозиційними фракціями.

Разом з тим він зазначив, що влада зацікавлена в проведенні таких виборів на підставі чинного законодавства.

Як повідомлялося, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов сподівається на те, що погоджений більшістю й опозицій законопроект про проведення повторних виборів Ради в проблемних округах може бути розглянутий парламентом на пленарному тижні 4-7 червня.

"Батьківщина" наполягає на неприпустимості розгляду парламентом законопроектів №2971 і 2971-1, внесених урядом.powered by lun.ua