Син Черновецького торгує будинками в Барселоні

Четвер, 30 травня 2013, 10:40

Син екс-мера Леоніда Черновецького Степан торгує нерухомістю в іспанській Барселоні.

Як з'ясували "Вести", співпрацює він із колишніми співробітниками "Правекс-Банку", а в помічниці собі шукає російськомовну мешканку Іспанії.

На сайті офіційного бюлетеня іспанського комерційного реєстру значиться фірма Cherd Investment, у засновниках якої – Степан Черновецький. Капітал підприємства становить 203 тисячі євро, а основна їхня діяльність – купівля, продаж, управління й експлуатація всіх видів нерухомості.

Офіс компанії перебуває в елітному районі іспанської столиці, на вулиці Естіві Террадас. Квадратний метр житла там коштує 3200 євро.

До речі, фірма шукає собі російськомовну помічницю, зарплату обіцяють у 1 тисячу євро. "Асистент зі знанням російської мови, громадянка ЄС, Іспанії чи іммігрантка з правом на роботу", - мовиться в оголошенні. Журналісти відправили туди резюме, але відповіді поки не дочекалися.

Компанія Степана Черновецького також пов'язана з фірмою Arm and Step (у цьому ж реєстрі вони значаться як спільні підприємства), яка з’явилася лише в березні цього року. Ця фірма теж займається нерухомістю, працюють у ній колишні менеджери "Правекс-Банку", наприклад, колишній заступник голови правління Роман Валесюк.

Почувши питання про Степана Черновецького по телефону, він відповів: "Вибачте, але я не маю права вам нічого говорити й коментувати".

Родич Черновецьких, депутат Киеївради Віктор Гринюк сказав, що про бізнес Степана нічого не знає.

В оточенні екс-мера припускають, що Степан уже не збирається вертатися в Україну.

powered by lun.ua