Рибак переїхав на місце гостей. У залі бійка
6 червня 2013, 16:11
Спікер Володимир Рибак розпочав вечірнє засідання, незважаючи на те, що президія заблокована.
Рибак і перший віце-прем'єр Ігор Калєтнік знаходяться у ложі гостей.
![]() |
| Фото Аронця |
![]() |
Звідти Рибак оголосив про відкриття засідання і про реєстрацію депутатів.
Реклама:
Після цього він почав оголошувати кандидатури суддів для обрання.
![]() |
Між тим у самій залі відбулася невеличка сутичка між депутатами.
Депутати від опозиції зняли краватки та піджаки і стояли під ложею. На ходу вони знімали піджаки, готуючись до бійки.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
Після того як більшість проголосувала суддів, Рибак намагався поставити на голосування законопроект, який підтримали лише 203 голоси.
Після цьго Рибак оголосив про закриття вечірнього засідання.
Українська правда
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування


