Катеринчук каже, що його теж не кликали в об'єднану партію

Четвер, 13 червня 2013, 10:18

Лідер Європейської партії Микола Катеринчук заявив, що його політична сила не братиме участі в об'єднавчому з'їзді "Батьківщини" і "Фронту змін".

Про це він заявив у коментарі газеті "Комерсант-Україна".

"Ми не були запрошені і не брали участь в переговорному процесі", - заявив Катеринчук.

За його словами, Європейська партія продовжить працювати у форматі об'єднаної опозиції і позитивно оцінює об'єднавчий процес між "Батьківщиною", "Фронтом змін", ПРП та "Народною самообороною".

"У кожного своя позиція щодо об'єднавчого процесу, але нас про це ніхто не питав", - розповів Катеринчук.

У партії "За Україну!" та Європейської партії підкреслюють, що зараз мова йде не про об'єднання, а про приєднання до "Батьківщини" дрібніших партій.

Одночасно народний депутат Сергій Пашинський заявив, що якщо "хтось з лідерів партій заявляє, що не чув про об'єднавчий процес, який тривав півроку, - це брехня".

На його думку, небажання трьох партій брати участь в об'єднанні на базі "Батьківщини" - "це суто їх рішення".

"Деякі з наших колег по опозиції підтримали ідею об'єднання, для інших ми залишаємося відкритими до співпраці", - сказав Пашинський.

"Можливо, увійти в одну партію заважають особисті амбіції лідерів партій - учасниць об'єднаної опозиції", - припустив нардеп Сергій Сас.

Як відомо, раніше Гриценко заявив, що ні партію Катеринчука, ні партію Кириленка не було запрошено до об'єднання. Він також повідомив, що його партія не увійде до складу "Батьківщини".

У суботу буде оголошено про приєднання партій "Фронт змін" та "Партії реформи і порядок" до партії "Батьківщина".

Кириленко також потім заявив, що його партія не братиме участі в об'єднавчому з'їзді "Батьківщини" і "Фронту змін".powered by lun.ua