"Ударівцю" невідомі погрожують вбивством

П'ятниця, 14 червня 2013, 17:35

На адресу народного депутата від "Удару" Сергія Капліна надходять анонімні погрози.

Про це повідомив сам Каплін, якого цитує офіційний сайт партії "Удар".

Зокрема, за словами депутата, йому та його помічнику, погрожують убивством.

Анонімне повідомлення надійшло до громадської приймальні Капліна в Полтаві в п'ятницю, близько 15 години. Невідомі погрожують Капліну та його помічнику - консультанту Єгору Мкртчяну.

Депутату від Удару погрожують вбивством
Депутату від "Удару" погрожують вбивством

Депутат зауважив, що про погрози було повідомлено правоохоронців і до приймальні прибула слідчо-оперативна група, яка зафіксували даний факт.

Каплін наголосив, що тиск на нього почався після оприлюднення ним інформації про факти корупції в правоохоронних органах та подання позову проти прем’єра Миколи Азарова.

"Я можу пояснити погрозу, що надійшла сьогодні кількома причинами. Деякі працівники правоохоронних органів прагнуть вислужитися перед керівником уряду", - сказав він.

Крім того, Каплін нагадав, що 13 червня, в одному з судів Полтави розглядався позов його помічника до прокуратури та райвідділу міліції Карліського району Полтавської області  і позов був задоволений.

"Було визнано бездіяльність місцевих органів прокуратури та міліції", - наголосив депутат.

Як відомо, у січні 2013 року невідомі особи напали на помічника Капліна - Мкртчяна. Він отримав важкі удари у верхню частину голови та обличчя.

Українська правда

powered by lun.ua