Мер Полтави: Держказначейство не пропускає платежі

46 переглядів
Вівторок, 25 червня 2013, 17:56

Мер Полтави Олександр Мамай стурбований непроплатою міських платежів Держказначейством.

Про це він повідомив журналістам, передає УНІАН.

Мер стверджує, що міські гроші не пропускає Держказначейство, і все, що робиться в Полтаві в плані ремонтів і розвитку інфраструктури, - все побудовано "на голому ентузіазмі".

"Зараз всі поставки бітуму, все, що робить в місті "МДЕУ" – все це робиться безоплатно. Є у нас 33 млн грн на ремонт доріг, це гроші громади міста, але Держказначейство не пропускає ці платежі, і така ситуація по всій Україні", - заявив Мамай.

"Така сама ситуація і з будівництвом спорткомплексу на Петра Юрченка. Є 15 мільйонів, але знову ми не можемо їх одержати", - додав він.

Крім того, мер заявив, що Полтава не має можливості навіть використовувати гроші з депозитних рахунків, тому що ці гроші знову йдуть через Держказначейство.

Раніше мер Кременчука Полтавської області Олег Бабаєв звернувся до Держказначейства з вимогою проводити оплату за виконані роботи, яка припинилася три тижні тому. Він зазначив, що кременчуцька влада серйозно стурбована накопиченням неоплачених платежів, оскільки казначейство їх не пропускає, а, відповідно, ніхто не одержує проплат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua