На державному рівні вождів до Януковича ніхто не запрошував

Четвер, 27 червня 2013, 12:16

Вождів індіанських племен, які в середу прибули в Україну для зустрічі з Віктором Януковичем, на державному рівні ніхто не запрошував.

Про це пише журнал "Тиждень".

Згідно з інформацією газети The Kiev Times, вони прибули на пропозицію видання. В аеропорту "делегацію" теж зустрічали представники The Kiev Times.

Вожді індіанських племен приїхали до Януковича. Фото Наталлі Ільїної, Коментарі
Вожді індіанських племен приїхали до Януковича. Фото Наталлі Ільїної, "Коментарі"

Як вдалося з'ясувати виданню, "духовний лідер", котру так вразила голлівудська зовнішність Януковича, пару років тому фігурувала всього лише як авторка та виконавця композицій у стилі фольк, котрі виконувались, зокрема, на "гавайських весіллях".

Втім, найбільшу цікавість викликали Майкл (Міхаіл) Моргуліс та очолюваний ним фонд "Духовна дипломатія".

"Річ у тому, що пан Моргуліс, котрий, згідно з його власним російськомовним профілем Facebook, мешкає у Флориді, є одним із численних протестантських проповідників, котрі ще за радянських часів побачили, що терени вмираючого СРСР є воістину пажитями благодатними", - пише видання.

За інформацією видання, ще до загибелі імперії Моргуліс зумів познайомитися з останнім радянським президентом Міхаілом Горбачовим, і вів релігійну передачу на одній з "вільних" радіостанцій.

Стало також відомо, що наприкінці травня "Моргуліс зустрічався особисто з Януковичем, представляючи йому… ветеранів Національної баскетбольної асоціації США".

"Так, із достовірних джерел Тиждень дізнався, що нібито саме пан Моргуліс намовив одного з найвідоміших представників "молодої команди" екс-мера Києва Леоніда Черновецького вкласти певну суму грошей у "надійний" американський траст, який "луснув", - пише видання.

За словами видання, Янукович таки зустрівся з "вождями". Зміст розмови лишився невідомим.

Як відомо, у середу в Україну прибули вожді індіанських племен для зустрічі з Януковичем.

powered by lun.ua