Демальянс: Проти учасників акції під Межигір’ям розпочались репресії

15 переглядів
Середа, 10 липня 2013, 09:26

Демократичний Альянс заявляє, що влада розпочала репресії проти учасників акції під Межигір’ям.

Про це йдеться  у повідомленні Демальянсу.

"Проти Костянтина Лациби та його брата відомого громадського експерта Максима Лациби порушена кримінальна справа про пограбування. За даними Броварської міліції їхній автомобіль перебував на місці скоєння двох кримінальних злочинів. Як повідомляють в міліції, є свідки і відеодокази, які можуть це підтвердити", - сказано в повідомленні.

"Спочатку ми подумали, що це непорозуміння, але коли зустрілись зі слідчим, то зрозуміли, що все серйозно. Прокоментувати цей абсурд, інакше як фабрикація і репресії – я не можу", - заявив Костянтин Лациба.

"Думаю, що це пов’язано з акцією Демократичного Альянсу під Межигір’ям, оскільки на нашому автомобілі я підвозив учасників акції. Мабуть там зафіксували номер машини і зараз активно фабрикують справу", - додав він.

Водночас, як заявив голова Демократичного Альянсу Василь Гацько – це не перший випадок тиску на учасників акції під Межигір’ям, але перший, по якому розпочато кримінальне провадження.

"Вже тривалий час ми отримуємо інформацію про стеження за нашими активістами з боку СБУ та міліції, але поки що все обмежувалось залякуванням", - зазначив Гацько.

"Ситуація з Костею та Максимом Лацибами, свідчить про те, що підготовча робота завершена і найближчим часом ми будемо отримувати чимало вигаданих кримінальних справ по нашим активістам. На жаль, влада не виносить уроків з власних помилок. Наша відповідь проста – чим більше репресій, тим більше людей під воротами Межигір’я", - заявив Гацько.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua