Кузьмін не розслідує справу Щербаня проти Тимошенко

П'ятниця, 12 липня 2013, 12:39

Генеральна прокуратура досі не відновила досудове слідство у справі Євгена Щербаня, у якому обвинувачують Юлії Тимошенко.

Про це заявив журналістам у п’ятницю її захисник Сергій Власенко.

Він нагадав, що слідчі дії були призупинені приблизно місяць тому, "незважаючи на гастрольний тур пана Кузьміна по Європі, де він розказував, що має начебто беззаперечні докази по цій справі".

"Тепер навіть вони самі зрозуміли, що в них нічого немає. Станом на сьогодні досудове слідство в справі не ведеться. До речі, захист так і не отримав доступу до матеріалів", - заявив Власенко.

Захисник також додав, що скоріше за все, Тимошенко не буде присутня на засіданні по справі ЄЕСУ в Харкові 16 липня.

Він нагадав, що екс-прем'єр надала письмовий дозвіл розглядати клопотання про закриття справи за її відсутності.

Окрім того, Власенко розповів, що опозиція очікує на прибуття представника ПАРЄ Пітера Омцігта, яки отримав право здійснити додатковий моніторинг справ проти Тимошенко напередодні саміту в Вільнюсі.

Власенко також заперечив твердження про те, що саме справа Тимошенко стоїть на заваді євроінтеграції України."На заваді євроінтеграції стоїть справа Януковича", - сказав він.

На запитання, за яких умов Юлія Тимошенко поїде лікуватися за кордон, її захисник відповів: "Юлія Володимирівна не обговорює гіпотетичні конструкції".

"Все що стосується справи Тимошенко залежить Віктора Януковича, який створив цю ситуацію", - додав захисник Тимошенко.

Українська правдаpowered by lun.ua