"Батьківщина" відповіла Попову, що це він влаштував колапс у Києві

П'ятниця, 12 липня 2013, 18:07

"Батьківщина" заявляє, що саме голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов призвів до колапсу у столиці, а не опозиція.

Про це йдеться в заяві "Батьківщини" у відповідь Попову, який звинуватив об’єднану опозицію у непрофесіоналізмі та роботі проти киян.

"Саме за ставленика Віктора Януковича, члена Партії регіонів Олександра Попова, у Києві розпочався справжній колапс, безгосподарність та тотальна корупція", - заявляє партія.

Вона нагадує, що під час снігопадів замість того, щоб рятувати місто від снігу та багатогодинних автомобільних корок, Попов відпочивав у Відні.

"Саме за його діяльності, а точніше злочинної бездіяльності, з міського бюджету викрадаються сотні мільйонів доларів, будуються дороги та розв’язки, які в декілька разів дорожчі, ніж в європейських країнах, продовжується пограбування простих киян через монопольно високі тарифи з низькою якістю послуг", - заявляє "Батьківщина".

"Саме уряд Януковича-Азарова-Попова забрав у киян зароблені ними гроші і перерозподілив їх на користь олігархів з Донецька та Луганська", - додає партія.

"Зрозуміло, що ані бажання, ані політичної волі припинити це у президента Віктора Януковича немає. Як немає такого бажання і у Олександра Попова та "регіональної" більшості у Київській міський раді, які будь-що хочуть залишитися біля бюджетного "корита" та не допустити законних виборів Київського міського голови та Київської міської ради", - заявляє "Батьківщина".

Партія обіцяє і далі "відстоювати права киян", не допустити проведення пленарних засідань нелегітимної міськради та зробити все можливе, аби кияни змогли обрати собі владу.powered by lun.ua