Голові ТСК щодо побиття журналістів не надають інформацію про 18 травня

Вівторок, 16 липня 2013, 15:43

Голові тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування подій 18 травня Віталію Яремі не надають повної інформації по справі.

Про це сказав сам депутата і колишній очільник київської міліції, повідомляє "Радіо Свобода".

За його словами, машини БТР, які опинилися на вулиці Інститутській під час мітингів, пропустили туди саме працівники міліції.

Проте, як голова слідчої комісії він не має допуску для перевірки цих фактів та розслідування справи, і на запити Міністру внутрішніх справ відповіді не отримує.

"Я пишу запити Міністру внутрішніх справ, прошу його включити до розслідування мене особисто. Я маю таке право – вимагати від керівника виконавчого органу приймати участь у перевірці тих фактів, які вказані у моєму депутатському зверненні або депутатському запиті", - сказав він.

Як стверджує депутат, молодики, які напали на журналістів Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя "діяли за підтримки працівників міліції".

"Це жахливі речі і одна із, на мій погляд, проблем сьогоднішнього керівництва МВС – це якраз прикриття цих негідників, тобто працівників міліції, які вчиняють злочини, а керівництво МВС займає їхню позицію, старається вигородити їх з тієї чи іншої ситуації", - додав він.

Як відомо, під час мітингу опозиції у Києві невідомі молодики побили журналістів Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя 18 травня.

За підозрою у нападі затримали Вадима Титушка. Він був у складі групи з близько 50 осіб, які влаштували бійку зі свободівцями на Великій Житомирський.

Шевченківський райсуд Києва випустив Титушка під заставу 22940 гривень. Пізніше міліція повідомила про затримання ще трьох осіб.

Перше засідання у справі Вадима Тітушка відбулося 1 липня.powered by lun.ua