Попов призначає зустріч лідерам опозиції заради Київради

Середа, 17 липня 2013, 22:54

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов запропонував лідерам опозиційних фракцій Верховної Ради обговорити подальшу роботу Київради.

Про це він сказав "Українським новинам".

Він зазначив, що в середу або четвер має намір запросити голову фракції "Удар" Віталія Кличка, "Батьківщини" Арсенія Яценюка і "Свободи" Олега Тягнибока на зустріч, у ході якої має намір обговорити подальшу роботу Київради та її блокування.

"Я хочу також запросити для дискусії на цю тему керівників, які представлені у Верховній Раді, які блокують роботу міської ради. Завтра я звернуся до депутатів (Тягнибока, Кличка, Яценюка). Я хочу їх запросити на понеділок, щоб у вівторок зустрітися з депутатами Київради", - сказав Попов.

"Можливо, вони не знають, і я хочу пояснити, що ми приймемо важливі рішення, які забезпечать рішення соціальних питань, і почути їхню відповідь", - додав він, висловивши надію на продуктивний діалог з опозиційними лідерами.

На думку Попова, міськрада має проводити засідання хоча б один раз на місяць, але працювати системно.

Як відомо, нинішній склад Київради втратив свою легітимність 2 червня, оскільки в цей день закінчився 5-річний термін його повноважень.

Депутати від опозиції прийшли до Київради не дати можливості провести засідання.

Під час зіткнень під КМДА главі фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку розбили окуляри.powered by lun.ua