На Волині розслідують побиття журналістки

Неділя, 21 липня 2013, 13:23

Волинські правоохоронці проводять досудове розслідування за фактом побиття та перешкоджання професійній діяльності журналіста нововолинської міської щотижневої газети "Наше місто".

Як повідомляє прес-служба управління МВС у Волинській області, на площі біля меморіального комплексу Вічного вогню та пам’ятника воїну-прикордоннику, що в місті Нововолинськ, виник конфлікт між журналістом Наталією Камишниковою та керівником ПП "МП Сантехмонтаж", працівники якого проводили демонтажні роботи.

Для цього з обласного та міського бюджетів виділили понад 500 тисяч гривень, однак частина депутатів Нововолинської міської ради вважає, що ці гроші доцільніше використати на ремонт дорожнього покриття однієї з вулиць міста.

Коли працівник ЗМІ спробувала завадити робітникам демонтувати плити, керівник підприємства, за словами Камишникової, незважаючи на те, що вона працює журналістом і виконує свої професійні обов’язки, кілька разів штовхнув та нецензурно висловлювався на її адресу.

За даним фактом розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста) Кримінального кодексу.

У прес-службі зауважили, що журналіст відмовилася від проведення судово-медичної експертизи для встановлення ступеню тяжкості нанесених тілесних ушкоджень.powered by lun.ua