Сесія Київради відбудеться наприкінці серпня?

Вівторок, 23 липня 2013, 17:28

Позачергова сесія Київради має відбутися до 20-х чисел серпня, але перед цим необхідно досягти компромісу з народними депутатами від опозиції.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" депутат Київради, лідер фракції "Республіка Київ" Денис Москаль, такого висновку дійшли лідери депутатських фракцій Київради та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на зустрічі у вівторок.

"Зустріч завершилася. Депутати вийшли з твердим переконанням, з яким і заходили до керівника адміністрації: цю сесію необхідно проводити", - повідомив Д.Москаль агентству.

Відповідаючи на запитання про те, чи обговорювали дату сесії Київради, депутат сказав: "До 20-х чисел серпня, щоб працівники соціальної сфери отримали 20% надбавку".

Водночас на зустрічі зазначалося, що для успішного проведення сесії необхідно знайти компроміс із депутатами від опозиції, зокрема, депутати Київради готові повторно прийняти звернення до Верховної Ради з проханням призначити позачергові місцеві вибори в столиці.

Крім того, і О.Попов, і керівники депутатських фракцій Київради мають намір провести переговори з народними депутатами.

Лідери фракцій Київради "БЮТ-Батьківщина" та "УДАР" на зустріч із головою КМДА не прийшли.powered by lun.ua