Каськіва вигнали із університету за пиятику

Понеділок, 12 серпня 2013, 14:54

Главу Держагенства з інвестицій та управління нацпроектами Владислава Каськіва відраховували із Чернівецького держуніверситету за пиятику.

Про це повідомляє депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль з посиланням на копію пояснювальної записки Каськіва датовану 1992 роком, яку він отримав у відповідь на свій депутатський запит.

Каськіва вигнали за пиятику
Каськіва вигнали за пиятику

"Усі намагання Каськіва переконати громадськість, що його виключили з Чернівецького держуніверситету начебто за політичними мотивами (і це в 1992 році, коли Україна вже здобула незалежність!) - звичайне окозамилювання", - заявляє Москаль.

"Керівництво Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича у відповідь на моє звернення направило копію пояснювальної записки студента 2-го курсу історичного факультету Владислава Каськіва, написану ним у грудні 1992 року", - повідомляє прес-служба депутата.

Пояснювальна записка студента 2-го курсу історичного факультету Владислава Каськіва
Пояснювальна записка студента 2-го курсу історичного факультету Владислава Каськіва
 
 

"У якій нинішній керівник Держагенства просить вибачення за організовану в гуртожитку пиятику, бере на себе сміливість просити можливість реабілітувати себе й назавжди зобов’язується не чорнити честь університету. Ось такі вони – "політичні переконання" помаранчево-біло-блакитного Каськіва", - підсумовує він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!