Україна повинна вимагати від СОТ санкцій щодо Росії - депутат

Четвер, 15 серпня 2013, 12:14

Україна повинна вимагати міжнародних санкцій стосовно Росії через арбітраж Світової організації торгівлі.

Таку думку озвучив депутат фракції "Батьківщина" Андрій Павловський в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" у четвер.

"Україні потрібно не забувати про те, що і ми, і Росія є членами Світової організації торгівлі", - нагадав депутат.

"У СОТ є певні торговельні правила, зокрема встановлюють ті випадки, коли країни можуть вводити санкції, припиняти потік товарів. Країна, яка порушує ці правила, піддається жорстким міжнародним санкціям", - сказав він.

"Україна вже давно повинна була звернутися до арбітражу СОТ і вимагати введення до Росії відповідних економічних санкцій за її неадекватні дії", - переконаний Павловський.

Депутат вважає, що заборона українського імпорту має виключно політичні причини.

"Я думаю, що якість українських товарів якою була, такою же і залишилася. Якщо до цього 20 років вони Росію влаштовували, то зараз в один день вона різко змінила позицію. Природно це пов'язано з чисто політичною основою цієї дії Росії. Скажу відверто: це ворожі дії по відношенню до України", - сказав він.

Павловський підкреслив, що "все це відбувається напередодні підписання Угоди про асоціацію України з ЄС".

Як відомо, у середу Федерація роботодавців України заявила, що проблеми в українських експортерів на російській митниці почалися наприкінці липня, а з 14 серпня Росія заблокувала український експорт.

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці де в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!